FILTR TAŚMOWY UKOŚNY  Leiblein GmbH

Dalsze zalety filtra:

Taśma filtrująca / Filc, jest to materiał prasowany, nie tkany/ doprowadzana jest od dołu przez co w pierwszym etapie sedymentuje na niej osad a ciecz nad osadowa jest filtrowana przez  warstwę osadu i przez filc transportujący osady do góry do pojemnika.  W końcowym etapie zbierane są oleje, tłuszcze i substancje pływające znajdujące się na powierzchni  cieczy przy wychodzeniu taśmy z cieczy po ażurowym dnie po skosie aż do zrzutu do pojemnika. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne wykorzystanie filcu i gromadzenie zanieczyszczeń w stanie częściowo odwodnionym.


Ciecz, którą czyścimy trafia cały czas na czystą automatycznie wysuwająca się taśmę - co zapewnia optymalne wykorzystanie filcu - w pierwszym etapie taśma jest  filtrem, a w drugim jest zbieraczem części pływających /flotujących/, obydwa procesy mogą być intensyfikowane przez dodatek odpowiednich reagentów / flokulanty, koagulanty, węgiel aktywny, ziemia okrzemkowa /.


Osad przefiltrowany jest od taśmy filtrującej oddzielany po częściowym odwodnieniu /przebywania przez pewien czas nad powierzchnią cieczy- woda zawarta w osadzie jest odprowadzana przez filc jak przez drenaż. Ułatwia to oddzielenie zgromadzonego szlamu przez nóż do pojemnika.

Masz problem z JAKOŚCIĄ WODY lub ŚCIEKÓW? . . . Z DOŚWIADCZENIA wiemy, że możemy go rozwiązać!

Całkowite wykorzystanie szerokości taśmy filtrującej (filc leży płasko na ażurowym dnie filtra).


Całkowita szczelność filtra - nie oczyszczone medium nie ma możliwości dostania się do zbiornika z oczyszczoną cieczą.


Wielokrotne wykorzystanie taśmy jako wykładziny filtrującej - dotyczy zastosowań w szlifierniach, przetwórniach, tam, gdzie gromadzony szlam daje się oddzielić od taśmy.


Zmniejszenie zużycie emulsji chłodząco - smarującej.


Wykonanie urządzenia ze stali nierdzewnej zapewnia długotrwałość urządzenia.


Części ruchome : silniki z wałem napędowym - pracują niezależnie przy bardzo małym poborze prądu i to tylko okresowo przy przesuwie taśmy.


Łatwy zakup części zamiennych jak i ich wysoka jakość.


Zapewniony serwis producenta.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE

PRODUCENTA:  www.leiblein.de

EKO -Technika S.C. Stanisław Zawadzki i Barbara Zawadzka  Brzezinka 8, Rudawa, Kraków, Małopolska,  POLSKA  2010/jz / Polska Południowa , Śląsk, Podkarpackie, Mazowieckie, Świętokrzyskie/


STRONA GŁÓWNAUZDATNIANIE WODYOCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW

PRZEMYSŁOWYCHKONTAKT - ADRESAKTUALNOŚCIMAPA STRONY